Szukamy autorów zdjęćW swoich zbiorach Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu „Przełomy" posiada wiele zdjęć, które zostały nam przekazane w postaci oryginalnych odbitek, bez wskazania ich autorów. Od każdego ze znanych nam autorów staramy się pozyskać licencję na wykorzystanie zdjęć m.in. na wystawę stałą CDP, dlatego zależy nam na dotarciu do wszystkich twórców.

Tym razem zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w identyfikacji autora zdjęcia, które znajduje się w zbiorach Archiwum Państwowego w Szczecinie. Fotografia z maja 1982 r. przedstawia zamieszki pod Szczecińską Katedrą.