W swoich zbiorach Muzeum Narodowe w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy posiada wiele zdjęć, które zostały nam przekazane w postaci oryginalnych odbitek, bez wskazania na ich autorów. Od każdego ze znanych nam autorów staramy się pozyskać licencję na wykorzystanie zdjęć m.in. na wystawę stałą MNS – CDP, dlatego zależy nam na dotarciu do wszystkich twórców. Zwracamy się z prośbą do Państwa o pomoc w identyfikacji autorów zdjęć przedstawionych poniżej:

Pierwszy numer „Jedności”, małopolska, 1980 rok. 2. Odsłonięcie tablicy Grudnia ’70, 17 XII 1980 rok.Przed posiedzeniem KKP, 17 XI 1980 rok.

1. Pierwszy numer „Jedności”, małopolska, 1980 rok.
2. Odsłonięcie tablicy Grudnia ’70, 17 XII 1980 rok.
3. Przed posiedzeniem KKP, 17 XI 1980 rok.