Szukamy zdjęć z "czarnego marszu"Jeśli posiadasz zdjęcia z manifestacji żałobnej, która odbyła się w dniu oficjalnych obchodów 1 maja 1971 r., przynieś je do tymczasowej siedziby Centrum Dialogu Przełomy w Galerii Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Szczecinie przy ulicy Staromłyńskiej 27 lub prześlij skany wraz z opisem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Czekamy na zdjęcia osób prywatnych, a także fotoreporterów. Najciekawsze z nich znajdą się na wystawie stałej Centrum Dialogu Przełomy, nowego oddziału Muzeum Narodowego w Szczecinie. Szczególnie zależy nam na odnalezieniu autora zdjęć przedstawiających pochód demonstrantów widziany z dużej wysokości.